Market

HAVAL H6 HEV vyvinutý na platformě L.E.M.O.N. představen v Thajsku – Stocks News Feed

Na začátku návrhu platformy L.E.M.O.N. společnost GWM plně zohlednila potřebu poskytnout uživatelům rozmanité možnosti volby. Platforma se tak vyznačuje flexibilitou, vysokým výkonem, vysokou bezpečností a nízkou hmotností a je dokonale kompatibilní s produkty, jako jsou HAVAL H6 3. generace, HAVAL JOLION a HAVAL DAGOU. Díky této platformě mají tyto modely lepší konstrukci karoserie a vyšší výkon a jsou schopny splnit požadavky uživatelů na kvalitu a pohodlí. 

Hybridní model vyvinutý na této platformě HAVAL H6 HEV je také prvním modelem s technologií „L.E.M.O.N. DHT” na zahraničním trhu. Tento model s přeplňovaným motorem 1,5 T a hnacími motory podporuje inteligentní přepínání podle různých scénářů použití, čímž se účinně vyhýbá dopravním zácpám s častým brzděním v městských oblastech a snižuje odpor vzduchu, kterému čelí hnací motory na dálnicích. Spotřeba paliva se zlepšila a kombinovaná spotřeba klesla na 4,9 l/100 km. Model dosahuje dokonalé rovnováhy mezi vysokou účinností a vysokým výkonem ve všech rychlostních rozsazích a scénářích.

Jako první globální strategický model postavený na platformě L.E.M.O.N. byl HAVAL H6 3. generace optimalizován tak, aby byl o 8-10 % lehčí než předchozí generace a zároveň dosahoval lepších výkonů při zrychlení, brzdění, řízení a stoupání při nižší spotřebě paliva. Více než 70 % materiálů vozu je navíc vyrobeno z vysokopevnostní oceli a v klíčových částech (jako je sloupek A, sloupek B a rám dveří) dosahuje tlak v nosné přepážce až 2 000 MPa. Výrazně se zlepšila tuhost karoserie a bezpečnost celého vozidla, čímž se skutečně realizoval komplexní vývoj.

Druhý model postavený na této platformě HAVAL DAGOU je vybaven karoserií s jednotnou konstrukcí, nezávislým zavěšením MacPherson a víceprvkovým zavěšením a integrovaným dveřním prstencem lisovaným za tepla, který nahrazuje tradiční bodově svařovaný prstenec. Díky tomu se podařilo snížit zásah do karoserie při kolizi a zvýšit bezpečnost cestujících při 25 % malých překrývajících se kolizích. Nová platforma L.E.M.O.N. je vysoce kompatibilní a rozšiřitelná a nabízí nastavitelné parametry v různých rozměrech rozvoru náprav, rozchodu kol, kombinace pohonných jednotek a zdvihů odpružení, aby vyhovovala různým jízdním stylům.
Tato platforma, která je základním odrazem technologického výzkumu a vývoje společnosti GWM, nejenže posiluje produkty společnosti GWM, ale také poskytuje technickou podporu pro její důkladné zapojení do globalizace. V budoucnu budou na trh celosvětově uvedeny další produkty postavené na této platformě, které uživatelům přinesou více zážitků z jízdy, jež budou úsporné, ekologické, bezpečné a pohodlné.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1575768/HAVAL_H6_HEV_Developed_on_L_E_M_O_N__Platform_Make_its_Debut_in_Thailand.jpg

SOURCE GWM

Most Related Links :
Business News Governmental News Finance News

Need Your Help Today. Your $1 can change life.

[charitable_donation_form campaign_id=57167]

Source link

Back to top button